Sarı Hurdası - Şahinler Grup Metal

    Şu an buradasınız!
  • Ana Sayfa
  • Sarı Hurdası

ŞAHİNLER GRUP METAL

Sarı Hurdası

Sarı hurdası, kullanım ömrünü tamamlamış veya yeni ürünler için ham madde olarak kullanılabilecek sarı pirinç veya sarı alaşımlı malzemelerdir. Hurda sarı, bakır ve çinko gibi değerli metaller içeren ve pek çok sektörde kullanılan bir hurdadır.

Sarı Hurdası Çeşitleri

Sarı pirinç hurda, farklı özellik ve kalitelere göre çeşitli türlere ayrılmaktadır. İşte bazı yaygın sarı pirinç hurda türleri:

  • Sarı Tel: Sarı pirinç tel, elektrik kablolarında veya diğer uygulamalarda kullanılan saf sarı pirinç tellerdir. Sarı pirinç tel yüksek kalite ve fiyata sahip olan bir sarı pirinç hurda türüdür.
  • Sarı Levha: Sarı pirinç levha, imalat artığı veya eskiyen saf sarı pirinç levhalardır. Sarı pirinç levha da yüksek kalite ve fiyata sahip olan bir sarı pirinç hurda türüdür.
  • Sarı Profil: Sarı pirinç profil, inşaat, otomotiv, mobilya gibi sektörlerde kullanılan çeşitli şekillerdeki sarı pirinç parçalardır. Sarı pirinç profil orta kalite ve fiyata sahip olan bir sarı pirinç hurda türüdür.
  • Alaşımlı Sarı Pirinç: Alaşımlı sarı pirinç, içinde bakır ve çinkonun yanında kurşun, kalay, nikel gibi diğer metaller bulunan sarı pirinçlerdir. Alaşımlı sarı pirinç düşük kalite ve fiyata sahip olan bir sarı pirinç hurda türüdür.

 

Sarı Pirinç Hurda Fiyatları

Sarı hurdası fiyatları piyasa koşullarına, hurdanın cinsine, kalitesine, miktarına ve alıcıya göre değişebilmektedir. Güncel sarı pirinç hurda fiyatlarını bulmak için hurda fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz.